Stulecie Winnych 3 (38)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kolejna strata jednoczy w bólu całą rodzinę Winnych. Wyjątkowo kojąco działa na Władka przybycie Michelle. Ryszard, który dołączył do opozycji antykomunistycznej, angażuje się w działania ruchu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Opowieść o losach trzypokoleniowej rodziny Winnych, która zamieszkuje podwarszawski Brwinów. Poszczególni jej członkowie próbują na wszelkie sposoby radzić sobie w powojennej rzeczywistości komunistycznej Polski.

W tym odcinku

Kolejna strata jednoczy w bólu całą rodzinę Winnych. Wyjątkowo kojąco działa na Władka przybycie Michelle, która z fascynacją dostrzega zachodzące w kraju zmiany. Dochodzi nawet do wniosków, że jej korzenie są tutaj, a nie we Francji. Tymczasem Ryszard, który dołączył do opozycji antykomunistycznej, coraz bardziej angażuje się w działania ruchu. Mężczyzna nawiązuje nawet współpracę z robotnikami z Ursusa, z którymi postanawia przygotować, a następnie rozdawać ulotki, zarówno w mieście, jak i w zakładzie. Adam Komornicki w dalszym ciągu osacza Kasię oraz Małgosię. Zdeterminowany mężczyzna domaga się uznania jego ojcostwa.

Występują

Twórcy

Ładuję...