Na sygnale: Nie chcę cię (309)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Artur w dalszym ciągu walczy o serce doktor Górskiej. Zaprasza ją na romantyczny wyjazd nad morze, ale znów spotyka się z odmową. Koledzy bardzo wspierają lekarza i raczą go mnóstwem wskazówek.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zawodowe i prywatne perypetie ratowników z Leśnej Góry. Choć borykają się z wieloma problemami w życiu prywatnym, z zaangażowaniem ratują życie i zdrowie pacjentów.

W tym odcinku

Artur w dalszym ciągu walczy o serce doktor Górskiej. Zaprasza ją na romantyczny wyjazd nad morze, ale znów spotyka się z odmową. Koledzy, w tym także Kuba, bardzo wspierają lekarza i raczą go mnóstwem wskazówek, w jaki sposób najlepiej uwieść kobietę. Każdy ma na to zupełnie inny pomysł. Sonia bierze sprawy w swoje ręce. By wzbudzić zazdrość Beaty, udaje przed nią, że z Arturem coś ją łączy. Twierdzi nawet, że spędzą razem wieczór. Górska jest poruszona tą wiadomością. W trakcie dyżuru Góra zajmuje się starszym mężczyzną. Pacjent nie zdradzał żadnych wcześniejszych objawów, a niespodziewanie okazało się, że nie rozpoznaje swojego syna. Sonia szybko zauważa, że problem dotyczy całej rodziny chorego. Wszyscy domownicy przejawiają dość niepokojące symptomy. Nagle jeden z bliskich mężczyzny chwyta nóż i atakuje nim ratowników.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...