Teleman

Policjantki i Policjanci (762)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Funkcjonariuszki jadą do szpitala, gdzie trafił pracownik firmy kurierskiej. Ktoś na niego napadł i ukradł wartościowe przesyłki. Jedynym świadkiem zdarzenia jest niewidoma kobieta.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących dzielnice Wrocławia. Życie osobiste stróżów prawa i ich osobiste problemy splatają się z obowiązkami służbowymi oraz różnorodnymi śledztwami, które prowadzą. Asia (Magda Szczepanek) i Szymon (Paweł Monsiel) Zielińscy starają się o dziecko. Miłosz (Paweł Kowalczyk) przeżywa bolesne rozczarowanie. Lena (Alicja Dąbrowska) martwi się, że jej córka wpadła w złe towarzystwo, a Wojtek (Bartłomiej Piekarski), przygotowując się do udziału w nielegalnych wyścigach, odkrywa kolejne tajemnice związane z wypadkiem swojego brata i ludźmi, którzy go otaczali.

W tym odcinku

Funkcjonariuszki jadą do szpitala, gdzie trafił pracownik firmy kurierskiej. Ktoś na niego napadł i ukradł wartościowe przesyłki. Jedynym świadkiem zdarzenia jest niewidoma kobieta. Usiłuje ona wskazać sprawcę po głosie. Kolejne zgłoszenie dotyczy podejrzenia kradzieży. Ślusarz twierdzi, że jakiś mężczyzna chce się dostać do czyjegoś mieszkania. Po przyjeździe patrolu na miejsce wychodzi na jaw, że doszło do pomyłki. Wkrótce udaje się otworzyć drzwi. W mieszkaniu załoga dokonuje zaskakującego odkrycia. Tymczasem Lena spotyka Szulca i podpytuje go o postępy w śledztwie w sprawie śmierci Marka. Proponuje mu swoją pomoc. Zielińska zwierza się koleżance ze swoich obaw związanych z zabiegiem in vitro.

Występują

Zobacz także

Ładuję...