Teleman

Trudne sprawy | sezon 21 odc. 1028

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Emil wpada w alkoholizm. Wkrótce ulega wypadkowi samochodowemu. W trakcie pobytu w szpitalu wychodzi na jaw, że nie jest biologicznym dzieckiem swoich rodziców. Para chce odnaleźć prawdziwego syna.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W programie prezentowane są poruszające, a często zaskakujące historie ludzi, których los nieoczekiwanie się odmienił. Bohaterowie zmagają się z rozmaitymi codziennymi problemami, lecz także zdradami i szokującymi tajemnicami. Każdy z odcinków przedstawia inną historię.

W tym odcinku

Emil niespodziewanie porzuca dobrze płatną zagraniczną pracę i wraca do domu rodziców. Okazuje się, że mężczyzna wpadł w alkoholizm. Rodzice nie zamierzają tolerować nałogu syna i wyrzucają go z domu. Wkrótce potem Emil, będąc pod wpływem alkoholu, ulega wypadkowi samochodowemu. W trakcie pobytu w szpitalu wychodzi na jaw, że mężczyzna nie jest biologicznym dzieckiem swoich rodziców. Wszystko wskazuje na to, że przed laty w szpitalu doszło do fatalnej pomyłki - zamiany nowo narodzonych dzieci. Starsze małżeństwo postanawia odnaleźć swojego biologicznego syna.

Zobacz także

Ładuję...