Trudne sprawy | sezon 18 odc. 900: Jedynaczka

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tadeusz odkrywa, że jego córka zażywa tajemniczy proszek. Okazuje się, że to tylko mąka. Wkrótce mężczyzna znajduje w internecie stronę, na której rówieśnicy nakłaniają dziewczynę do szalonych zadań.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja serialu opowiadającego o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Tadeusz mieszka z żoną Edytą i nastoletnią córką Julią. Pewnego dnia mężczyzna odkrywa, że nastolatka zażywa tajemniczy proszek. Okazuje się jednak, że była to tylko mąka, a dziewczyna chciała wysłać zabawne nagranie koleżance. Kilka dni później, podczas rodzinnego wypadu na zakupy, do dziewczyny podbiega grupa młodych ludzi, którzy proszą ją o autograf. Julia mówi rodzicom, że rzekomi fani z kimś ją pomylili. Wkrótce potem jednak koledzy z pracy mężczyzny rzucają pod adresem Julii złośliwe komentarze. Mężczyzna znajduje w internecie stronę, na której rówieśnicy nakłaniają jego córkę do wykonywania różnych szalonych zadań. Julia wyznaje rodzicom, że bardzo chce zyskać sławę w internecie i nie zamierza skończyć z niebezpiecznymi nagraniami, dzięki którym je zyskuje.

Zobacz także

Ładuję...