Piękni i bezrobotni: Ochroniarze (9)

serial komediowy Polska 2021  od 16 lat

W skrócie

Bracia uczestniczą w warsztatach prowadzonych przez antyterrorystę. Dzięki temu dostają pracę jako bramkarze w klubie. Gwidon niezbyt sobie radzi w tej roli - wpuszcza do lokalu wszystkich chętnych.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Robert Górski i Mikołaj Cieślak, komicy znani z kultowego "Ucha Prezesa" i Kabaretu Moralnego Niepokoju, wracają w zupełnie nowej odsłonie. Program jest realizacją autorskiego projektu pierwszego z nich. Opowiada o ludziach poniżanych przez system, którzy jednak nie zamierzają się poddawać i wytrwale szukają sposobu na zmianę swojego losu. Romek (Robert Górski) i Gwidon (Mikołaj Cieślak) mieszkają i pracują razem. Pierwszy z nich do ironiczny realista, drugi zaś - naiwny lekkoduch. Obaj zostają oszukani przez dawnego znajomego, Wiśniewskiego (Wojciech Kalarus). Odsetki kredytu, który miał im umożliwić lepszy start w życie, rosną w zastraszającym tempie. Bracia szukają więc coraz to nowych sposobów na zdobycie potrzebnych pieniędzy. Pomaga im właścicielka lokalnego sklepu, Krysia (Anna Karczmarczyk), która uczy naiwnych mężczyzn, jak działa świat.

W tym odcinku

Bracia uczestniczą w warsztatach prowadzonych przez znanego antyterrorystę. Dzięki szkoleniu dostają pracę jako bramkarze w klubie. Okazuje się, że Gwidon niezbyt sobie radzi w tej roli - wpuszcza do lokalu wszystkich chętnych. Z kolei Romek bierze łapówki, co prowadzi do konfliktu między rodzeństwem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...