Piękni i bezrobotni: Bloki (11)

serial komediowy Polska 2021  od 16 lat

W skrócie

Bracia zatrudniają się w branży budowlanej. Zaplątują się w uprzęże i zawisają na wysokości. Pomoc nie nadchodzi przez kilka dni. Pechowcy wykorzystują ten czas, by wyjaśnić sobie nieporozumienia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Robert Górski i Mikołaj Cieślak, komicy znani z kultowego "Ucha Prezesa" i Kabaretu Moralnego Niepokoju, wracają w zupełnie nowej odsłonie. Program jest realizacją autorskiego projektu pierwszego z nich. Opowiada o ludziach poniżanych przez system, którzy jednak nie zamierzają się poddawać i wytrwale szukają sposobu na zmianę swojego losu. Romek (Robert Górski) i Gwidon (Mikołaj Cieślak) mieszkają i pracują razem. Pierwszy z nich do ironiczny realista, drugi zaś - naiwny lekkoduch. Obaj zostają oszukani przez dawnego znajomego, Wiśniewskiego (Wojciech Kalarus). Odsetki kredytu, który miał im umożliwić lepszy start w życie, rosną w zastraszającym tempie. Bracia szukają więc coraz to nowych sposobów na zdobycie potrzebnych pieniędzy. Pomaga im właścicielka lokalnego sklepu, Krysia (Anna Karczmarczyk), która uczy naiwnych mężczyzn, jak działa świat.

W tym odcinku

Romek i Gwidon zatrudniają się w branży budowlanej. Muszą malować budynki wielorodzinne na pastelowe kolory. Nie podoba się do Romkowi. On i Gwidon zaplątują się w swoje uprzęże i zawisają na wysokości. Pomoc nie nadchodzi przez kilka dni. Bracia wykorzystują ten czas, by wyjaśnić sobie wszystkie nieporozumienia. Gwidon dochodzi do wniosku, że powinien się wyprowadzić ze wspólnego mieszkania.

Występują

Ładuję...