Stulecie Winnych 3 (32)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kasia rozpoczyna romans z gwiazdorem, Adamem. Podoba jej się popularność i ciągła zabawa. Lubi bycie w centrum zainteresowania. Ewa i Basia po skończeniu medycyny znajdują pracę w tym samym szpitalu.

Oglądaj w telewizji

Pon 6.12 4:50
TVP Serialelogo
Śr 8.12 1:25
TVP Serialelogo

Opis

Opowieść o losach trzypokoleniowej rodziny Winnych, która zamieszkuje podwarszawski Brwinów. Poszczególni jej członkowie próbują na wszelkie sposoby radzić sobie w powojennej rzeczywistości komunistycznej Polski.

W tym odcinku

Kasia poddaje się urokowi Adama i rozpoczyna romans z gwiazdorem. Podoba jej się popularność i ciągła zabawa. Lubi bycie w centrum zainteresowania. Ewa i Basia po skończeniu medycyny znajdują pracę w tym samym szpitalu. Ewę dręczą koszmary związane z dzieciństwem. Próbuje poruszać temat swojej przeszłości z Anią, ale matka za każdym razem odpowiada wymijająco. Tłumaczy, że rozgrzebywanie starych ran sprawia jej ból. Rozpoczynają się przygotowania do obchodów tysiąclecia państwa. Ania z tej okazji zaprasza do szkoły Iwaszkiewicza. Michał pragnie wyjść z cienia Andrzeja Wolskiego. Jasiek i Lotta są skupieni na wychowaniu małego Antosia. Dziewczyna ma żal do partnera, że nie uznaje jej niemieckiego pochodzenia.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...