Teleman

Rodzinny interes 4: Gwiazdor (153)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jola pomaga nieznajomej. Okazuje się, że została ona zgwałcona. Fryzjerki przekonują, aby zgłosiła się na policję. Klient warsztatu zleca wymianę reflektora. Mechanicy dokonują zaskakującego odkrycia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pracownicy warsztatu Majewski i Wrzosek i salonu piękności Bella Ella mają ręce pełne roboty. Oba te zakłady odwiedzają klienci, często zmagający się z rozmaitymi problemami osobistymi. Traf chce, że mechanicy i fryzjerki często zostają zaangażowani w te zawikłane historie. A przecież sami mają wiele na głowie. Jola (Marta Zgutczyńska) zastanawia się, jaką decyzję podjąć w sprawie charakteru relacji z niewiernym Wojtkiem (Marek Krupski). Ela (Katarzyna Taracińska-Badura), uwikłana w romans z Dariuszem Witterem (Dariusz Kordek), również ma przed sobą ogromny dylemat. Bronek (Roman Szczeblewski) cieszy się, że ukochana przyjęła jego oświadczyny. Nie wiadomo jednak, jak ten krok wpłynie na relacje z Dawidkiem (Patryk Janas). Oscar (Artur Jasiński) skrzętnie skrywa pewną tajemnicę. Wkrótce jednak wychodzi ona na jaw... Viola (Magdalena Modra-Krupska) i Lena (Mia Krupska) rozpoczynają nowe życie. W czwartym sezonie wszystkich bohaterów czekają liczne przygody.

W tym odcinku

Jola udziela pomocy spotkanej na ulicy przerażonej kobiecie. Okazuje się, że została ona zgwałcona. Fryzjerki przekonują kobietę, że powinna natychmiast zgłosić się na policję. Kinga przyznaje im racje i składa zeznania. Wychodzi na jaw, kto jest oskarżony. Wszyscy są zaszokowani. Klient warsztatu zleca wymianę reflektora w swoim samochodzie. Podczas wizyty w zakładzie dzwoni do niego szef. Klient opuszcza warsztat, a mechanicy dokonują zaskakującego odkrycia. Jadwiga jest pełna optymizmu, jeśli chodzi o otwarcie biura matrymonialnego. Nie brakuje jej również pomysłów. Z propozycją współpracy zwraca się do Justyny, która ochoczo na to przystaje.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...