Brzydula | sezon 1 odc. 102/180

serial komediowy Polska 2009  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ula mówi Maćkowi, że nie jest w nim zakochana. Do Febo & Dobrzański przychodzą rachunki z hotelu i restauracji. Ula podejrzewa, że Julia romansuje z Markiem i posługuje się firmową kartą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zabawne perypetie inteligentnej i sympatycznej Uli Cieplak (Julia Kamińska), która nie dba o swój zewnętrzny wizerunek. Odporna na trendy w modzie woli, by kojarzono ją z takimi cechami jak pracowitość i uczciwość. Ula wychowała się w podwarszawskim Rysiowie, gdzie mieszka wraz z ojcem Józefem (Marek Włodarczyk) oraz rodzeństwem - 17-letnim Jaśkiem i 7-letnią Beatką.

W tym odcinku

Ula tłumaczy Maćkowi, że wcale nie jest w nim zakochana. Ala spotyka się z Józefem. Julia mówi Markowi, że najlepiej dla wszystkich będzie, jeśli ona wyjedzie. Do Febo & Dobrzański przychodzą rachunki z hotelu i restauracji. Ula podejrzewa, że Julia znów romansuje z Markiem i posługuje się firmową kartą kredytową. W rzeczywistości za wszystkim stoi Violetta, która podszywa się pod specjalistkę PR i na własną rękę prowadzi negocjacje biznesowe.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...