Teleman

Brzydula

serial komediowy Polska
zdjęcie

Emisje w TV

Wt 18.05 8:10
TVN Fabuła logo
Nadszedł dzień premierowego pokazu nowej kolekcji firmy Febo&Dobrzański. Ula jest przekonana, że Marek wyjechał z Pauliną do Włoch. Tymczasem dzwoni do niej Piotr i prosi o spotkanie.
Wt 25.05 18:30
TVN 7 logo
Ula Cieplak stara się o pracę asystentki w Domu Mody, ale narzeczona jej przyszłego szefa, rekomenduje na to stanowisko swoją przyjaciółkę. Jest już zdecydowana wyjechać do Londynu.
Śr 26.05 18:30
TVN 7 logo
Violetta jest przekonana, że dostała pracę asystentki Marka. Sebastian nie wie, co zrobić z Ulą. Na razie każe jej pomagać przy organizacji pokazu projektanta firmy Pshemko.
Czw 27.05 18:30
TVN 7 logo
Ula ratuje Marka, ale cały splendor spada na Violettę, która tylko odrobinę jej pomogła. Marek postanawia ostatecznie rozwiązać zamieszanie powstałe wokół obsady stanowiska jego asystentki.
Pt 28.05 18:30
TVN 7 logo
Okazuje się, że heroiczny wyczyn Uli zarejestrowała kamera monitoringu. Przychylny Uli ochroniarz Władek chce pokazać to nagranie Markowi. Ula postanawia wyjechać z Maćkiem do Londynu.

Zabawne perypetie inteligentnej i sympatycznej Uli Cieplak (Julia Kamińska), która nie dba o swój zewnętrzny wizerunek. Odporna na trendy w modzie woli, by kojarzono ją z takimi cechami jak pracowitość i uczciwość. Ula wychowała się w podwarszawskim Rysiowie, gdzie mieszka wraz z ojcem Józefem (Marek Włodarczyk) oraz rodzeństwem - 17-letnim Jaśkiem i 7-letnią Beatką.

Występują

Ostatnie odcinki

Brzydula (6-55)

Konflikt między Markiem a Aleksem pogłębia się. Krzysztof rozumie, że nie będą mogli współpracować, co negatywnie odbije się na kondycji firmy. Podczas obiadu dochodzi do kolejnej awantury.

Brzydula (5-55)

Maciek jest zawiedziony, kiedy dowiaduje się, że Ula wróciła do pracy. Tymczasem ona dostaje do wykonania bardzo trudne zadanie. Gabinet Marka zaczyna okupować Klaudia, której Marek unika.

Brzydula (235)

Nadszedł dzień premierowego pokazu nowej kolekcji firmy Febo&Dobrzański. Ula jest przekonana, że Marek wyjechał z Pauliną do Włoch. Tymczasem dzwoni do niej Piotr i prosi o spotkanie.

Ładuję...