Policjantki i Policjanci (739)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Góral oraz Zieliński jadą do szpitala do ofiary napaści. Ranny mężczyzna zeznaje, że ktoś zepchnął go ze schodów. Policjanci badają też sprawę kobiety, która twierdzi, że została uprowadzona.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących dzielnice Wrocławia. Życie osobiste stróżów prawa i ich osobiste problemy splatają się z obowiązkami służbowymi oraz różnorodnymi śledztwami, które prowadzą. Asia (Magda Szczepanek) i Szymon (Paweł Monsiel) Zielińscy starają się o dziecko. Miłosz (Paweł Kowalczyk) przeżywa bolesne rozczarowanie. Lena (Alicja Dąbrowska) martwi się, że jej córka wpadła w złe towarzystwo, a Wojtek (Bartłomiej Piekarski), przygotowując się do udziału w nielegalnych wyścigach, odkrywa kolejne tajemnice związane z wypadkiem swojego brata i ludźmi, którzy go otaczali.

W tym odcinku

Góral oraz Zieliński jadą do szpitala do ofiary napaści. Ranny mężczyzna zeznaje, że ktoś zakradł się w nocy do jego domu i zepchnął go ze schodów. Załoga podejrzewa, że motywem włamywacza była kradzież. Wkrótce okazuje się jednak, że w grę wchodzi zemsta. Druga sprawa dotyczy kobiety, która twierdzi, że została uprowadzona, a porywacze planowali wywieźć ją do Turcji. Wychodzi na jaw, że ofiara kłamie. Szymon wraca do klinki, by poddać się testom na płodność. Coś mu w tym jednak przeszkadza. Wieczorem dochodzi do poważnej rozmowy między nim a Asią.

Występują

Zobacz także

Ładuję...