Brzydula | sezon 1 odc. 91/180

serial komediowy Polska 2009  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pierwsza aukcja internetowa kreacji Pshemko, zakończyła się sukcesem. Projektant zgadza się rozważyć sprzedaż reszty kolekcji. W tajemnicy podbija cenę następnej licytowanej sukni.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zabawne perypetie inteligentnej i sympatycznej Uli Cieplak (Julia Kamińska), która nie dba o swój zewnętrzny wizerunek. Odporna na trendy w modzie woli, by kojarzono ją z takimi cechami jak pracowitość i uczciwość. Ula wychowała się w podwarszawskim Rysiowie, gdzie mieszka wraz z ojcem Józefem (Marek Włodarczyk) oraz rodzeństwem - 17-letnim Jaśkiem i 7-letnią Beatką.

W tym odcinku

Pierwsza aukcja internetowa, na której była oferowana kreacja Pshemko, zakończyła się sukcesem. Projektant zgadza się rozważyć sprzedaż reszty kolekcji. W tajemnicy przed wszystkimi podbija cenę następnej licytowanej sukni. Ula dostaje zadanie dbania o dobry humor Pshemko podczas nadzorowanej przez nią sesji zdjęciowej. On jednak znajduje powód do narzekań - nie podoba mu się model. W firmie akurat jest Jasiek i Ula prosi go, by pozował. Jej brat kłóci się z projektantem, który wściekły przerywa sesję. Paulina zamierza urządzić przyjęcie powitalne dla Julii. Aleks nie jest zachwycony tym pomysłem.

Występują

Twórcy

Ładuję...