Leśniczówka (358)

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ewa nie może skontaktować się z Krzysztofem, ojcem i Robertem. Wpada w histerię. Inga tłumaczy Kowalskiemu, że to nie Iwo okradł warsztat Gromniaka. Nagranie z monitoringu temu jednak przeczy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) układa sobie życie u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbują wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Robert próbuje złapać zasięg. Gdy mu się to udaje, okazuje się, że telefon Majewskiego leży w trawie. Ewa nie może skontaktować się ani z Krzysztofem, ani z ojcem, ani z Robertem. Wpada w histerię. Inga tłumaczy Kowalskiemu, że to nie Iwo okradł warsztat Gromniaka. Niestety nagranie z monitoringu temu przeczy. Chłopak postanawia opuścić ośrodek. Tymczasem Seba próbuje przekonać Ingę, że Iwo jest złodziejem. Do Wojtka przychodzi sołtys. U Katarzyny zjawia się Aniela. Ma nadzieję, że przyjaciółka przygotowała jakiś materiał na portal, ale się rozczarowuje. Listonoszka wręcza jej list. Kiedy Ruszczycówna wypełnia pokwitowanie, orientuje się, że dzisiaj są urodziny jej matki. Rej radzi do niej zadzwonić.

Występują

Zobacz także

Ładuję...