Leśniczówka (886)

telenowela Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Między Pati i Zuzą dochodzi do kłótni o palenie papierosów. Bandyci przeszukują plebanię. Proboszcz informuje o sytuacji policję. Tomek i Jacek próbują ustalić, co ukrywa deweloper Żurawski.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) walczy o swoje szczęście u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbuje wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdyż wciąż piętrzą się przed nią kolejne problemy. Trudne chwile przechodzi też związek Magdy i Jacka.

W tym odcinku

Między Pati i Zuzą dochodzi do kłótni o palenie papierosów. Majewska przeprasza przyjaciółkę i zapewnia, że więcej nie będzie tego robić. Jednak już następnego dnia łamie obietnicę, gdy Kacper znów ją częstuje. Bandyci przeszukują plebanię, ale nie znajdują Żaby. Proboszcz informuje o sytuacji policję. Nowacki odmawia jednak zapewnienia ochrony Żabie. Gangster postanawia stawić czoła oprychom. Nowa pacjentka Magdy okazuje się być żoną Sebastiana, która od czasu przeprowadzki do nowego domu ma problemy ze zdrowiem. Tomek i Jacek próbują ustalić, co ukrywa deweloper Żurawski.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...