Brzydula | sezon 1 odc. 81/180

serial komediowy Polska 2009  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ula ma wystąpić w telewizji. Marek zapewnia ją, że dobrze prezentuje się przed kamerą. Wieczorem, gdy rodzina Cieplaków ogląda relację, okazuje się, że Ulę zastąpiła Paulina.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zabawne perypetie inteligentnej i sympatycznej Uli Cieplak (Julia Kamińska), która nie dba o swój zewnętrzny wizerunek. Odporna na trendy w modzie woli, by kojarzono ją z takimi cechami jak pracowitość i uczciwość. Ula wychowała się w podwarszawskim Rysiowie, gdzie mieszka wraz z ojcem Józefem (Marek Włodarczyk) oraz rodzeństwem - 17-letnim Jaśkiem i 7-letnią Beatką.

W tym odcinku

Ula ma wystąpić w telewizji. Marek zapewnia dziewczynę, że dobrze się ona prezentuje przed kamerą. Wieczorem, gdy rodzina Cieplaków ogląda relację, okazuje się, że Ulę zastąpiła Paulina. Ojciec Kingi chce ją z powrotem sprowadzić do domu. Prosi o pomoc policjantów. Ci jednak nic nie mogą zrobić, ponieważ Kinga jest pełnoletnia i sama potrafi zdecydować, z kim chce mieszkać. Sebastian nie może dojść do siebie po tym, czego się dowiedział od Violetty. Podejrzewa, że nie jest ojcem jej dziecka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...