Stulecie Winnych 3 (28)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Winni tracą dom w pożarze. Michał junior nie jest zadowolony z tego, że znów musi zaczynać grę na skrzypcach. Do Brwinowa wraca Jasiek. Dostaje ważną funkcję w powstałym w pałacu Wieruszów PGR-ze.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Opowieść o losach trzypokoleniowej rodziny Winnych, która zamieszkuje podwarszawski Brwinów. Poszczególni jej członkowie próbują na wszelkie sposoby radzić sobie w powojennej rzeczywistości komunistycznej Polski.

W tym odcinku

Winni tracą dom w pożarze. Michał junior nie jest zadowolony z tego, że znów musi zaczynać grę na skrzypcach. Do Brwinowa niespodziewanie wraca Jasiek. Dostaje ważną funkcję w powstałym w pałacu Wieruszów PGR-ze. Mężczyzna nawiązuje znajomość z Lottą - Niemką, która po wojnie pozostała w Polsce. Szybko znajdują nić porozumienia. Władek nie zgadza się z komunistyczną rzeczywistością. Mimo starszego wieku nie pozwala synowi, by pomagał mu przy uprawie roli. Kazia nie wie, czy stanąć po stronie męża, czy syna. Kazimierz wychodzi z więzienia. Po raz kolejny burzy spokój rodzinie Winnych. Ewa i Basia przygotowują się do egzaminów na studia. Ku uciesze Ani i Mani ich córki dostają się na medycynę. Kasia natomiast zamierza zostać aktorką.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...