Przyjaciółki | sezon 17 odc. 196

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zuza musi jechać do sklepu, który został zdemolowany przez Krzysia. Wychodzi ze spotkania z japońskimi inwestorami. Sytuację ratuje Dagmar. Anka obawia się, że mąż ma romans ze studentką.

Oglądaj w telewizji

Pon 6.12 9:00
Polsat Serialelogo

Opis

Kolejne perypetie czterech przyjaciółek, które codziennie zmagają się z problemami, jakie stawia przed nimi życie. Patrycja (Joanna Liszowska), Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska) oraz Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) w każdej sytuacji mogą jednak liczy na swoje wsparcie.

W tym odcinku

Zuza musi jechać do sklepu, który został zdemolowany przez Krzysia. W tym celu wychodzi ze spotkania z japońskimi inwestorami. Sytuację ratuje Dagmar, który przedstawia się gościom jako... Zuzanna Markiewicz. Anka dostaje anonimowy list dotyczący jej męża. Obawia się, że mężczyzna ma romans z którąś ze swoich studentek. Sajmon proponuje Indze spotkanie. Kobieta jednak unika tematu. Młody trener nie zamierza rezygnować bez walki. Dorota robi wszystko, by zniechęcić Sławka do wynajęcia mieszkania. Patrycja nie może się skontaktować z Arturem. Po kilku godzinach bezowocnych prób jedzie do jego mieszkania. Wzywa ślusarza, by pomógł jej dostać się do środka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...