Ukryta prawda | sezon 19 odc. 1224

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Aleksander podkochuje się w córce koleżanki matki. Dziewczyna proponuje, by przyszedł na ognisko. On liczy na odwzajemnienie uczuć, ale szybko przekonuje się, że nie jest traktowany poważnie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Opowieści o zwykłych ludziach, które napisało życie. Każdy odcinek to nowa historia, pełna zdrad, kłamstw czy niespodziewanych rozstrzygnięć. Jedne są zabawne, inne mają dramatyczny przebieg i finał.

W tym odcinku

18-letni Aleksander podkochuje się w córce koleżanki matki, Walentynie. Dziewczyna proponuje, by przyszedł nad Wisłę, gdzie odbędzie się ognisko. On liczy na odwzajemnienie uczuć, ale szybko przekonuje się, że nie jest traktowany poważnie. Wybranka obściskuje się z innymi chłopakiem, przedstawia Olka jako nadwrażliwego kumpla, który uwielbia czytać Paolo Coelho, ciągle go wyśmiewa. Rozczarowany nastolatek próbuje zapomnieć o przykrym spotkaniu. Niespodziewanie otrzymuje wiadomość, że Walentyna ma z nimi zamieszkać. Jej matka poprosiła o pomoc po tym, jak córka straciła miejsce w akademiku. Aleksander już na początku poniża byłą ukochaną, wyzywa ją, okazuje wrogość. Wkrótce zawiązuje się jednak między nimi nić sympatii. Tymczasem 18-latek zdaje sobie sprawę, że matka Julita i jej partner Marek borykają się z poważnymi problemami w związku. Zbliża się coraz bardziej do współlokatorki, ale ona chce, żeby zostali przyjaciółmi. Jednocześnie Walentyną zaczyna interesować się Marek.

Zobacz także

Ładuję...