Brzydula | sezon 1 odc. 38/55

serial komediowy Polska 2008  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Terlecki daje Markowi dobę na decyzję w sprawie współpracy. Violetta wini Ulę za niepodpisanie kontraktu. Rozsyła do wszystkich e-mail z wizerunkiem Uli jako Szpiega z Krainy Deszczowców.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zabawne perypetie inteligentnej i sympatycznej Uli Cieplak (Julia Kamińska), która nie dba o swój zewnętrzny wizerunek. Odporna na trendy w modzie woli, by kojarzono ją z takimi cechami jak pracowitość i uczciwość. Ula wychowała się w podwarszawskim Rysiowie, gdzie mieszka wraz z ojcem Józefem (Marek Włodarczyk) oraz rodzeństwem - 17-letnim Jaśkiem i 7-letnią Beatką.

W tym odcinku

Terlecki daje Markowi dobę na podjęcie decyzji w sprawie współpracy. Za niepodpisanie kontraktu Violetta wini Ulę. Stopniowo buntuje przeciwko niej pracowników Febo & Dobrzański. Rozsyła do wszystkich e-mail z wizerunkiem Uli jako Szpiega z Krainy Deszczowców. Urszula zaczyna źle się czuć w towarzystwie swoich kolegów z pracy. Bardzo przeżywa brak akceptacji. Właściciel galerii przyjmuje od Maćka szkatułki, które zrobił Cieplak, ale pod warunkiem, że za nie zapłaci dopiero po sprzedaniu wszystkich.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...