Teleman

Brzydula | sezon 1 odc. 2/55

serial komediowy Polska 2008  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Violetta jest przekonana, że dostała pracę asystentki Marka. Sebastian nie wie, co zrobić z Ulą. Na razie każe jej pomagać przy organizacji pokazu projektanta firmy Pshemko.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zabawne perypetie inteligentnej i sympatycznej Uli Cieplak (Julia Kamińska), która nie dba o swój zewnętrzny wizerunek. Odporna na trendy w modzie woli, by kojarzono ją z takimi cechami jak pracowitość i uczciwość. Ula wychowała się w podwarszawskim Rysiowie, gdzie mieszka wraz z ojcem Józefem (Marek Włodarczyk) oraz rodzeństwem - 17-letnim Jaśkiem i 7-letnią Beatką.

W tym odcinku

Violetta jest przekonana, że dostała pracę asystentki Marka. W tej sytuacji Sebastian (Łukasz Garlicki), przyjaciel Marka, nie wie, co zrobić z Ulą. Każe jej więc pomagać przy organizacji pokazu nowej kolekcji projektanta firmy Pshemko, który ma się odbyć wieczorem. Ula zaprzyjaźnia się z sekretarką Sebastiana, Alą. W trakcie pokazu prezes Febo&Dobrzański Krzysztof Dobrzański (Krzysztof Jasiński) ogłasza, że planuje przekazać zarządzanie firmą swojemu synowi Markowi lub synowi zmarłego wspólnika - Aleksowi (Mariusz Zaniewski).

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...