Ukryta prawda | sezon 19 odc. 1212

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Franek, 7-letni syn Roberta i Marty, umiera niespodziewanie z powodu zadławienia. Mija rok od tragedii. Marta pragnie kolejnego dziecka, ale jej mąż wciąż nie potrafi pogodzić się ze stratą.

Oglądaj w telewizji

Śr 8.02 8:45
TVN 7logo

Opis

Opowieści o zwykłych ludziach, które napisało życie. Każdy odcinek to nowa historia, pełna zdrad, kłamstw czy niespodziewanych rozstrzygnięć. Jedne są zabawne, inne mają dramatyczny przebieg i finał.

W tym odcinku

Franek, 7-letni syn Roberta i Marty, umiera niespodziewanie z powodu zadławienia. Mija rok. Małżonkowie opuścili dom, który przypominał im o tragedii. Marta pragnie kolejnego dziecka, ale jej mąż wciąż nie potrafi pogodzić się ze stratą. Wini się za to, co się stało - sądzi, że nie upilnował chłopca. Odmawia jednak skorzystania z pomocy psychologa. Pewnego wieczora, kiedy Robert pracuje w domu, nagle włącza się radio. Jak się okazuje, zaczęło grać dokładnie o godzinie, gdy zmarł Franek. Wkrótce sąsiadka mówi parze, że w ich dawnym domu, który teraz stoi pusty, w tym samym czasie włączyło się i wyłączyło światło. Z czasem zaczyna dochodzić do innych zagadkowych wydarzeń. Robert ma pewne podejrzenia - to Franek próbuje skontaktować się z rodzicami.

Zobacz także

Ładuję...