Na sygnale: Urodziny (289)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Nowy wciąż spotyka się z Zosią. Zaczyna planować nawet wspólne wakacje. Najpierw jednak czeka go trudna rozmowa z Maryną. Piosenkarka chce, by poznał jej rodziców. Zaaranżowała już spotkanie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zawodowe i prywatne perypetie ratowników z Leśnej Góry. Choć borykają się z wieloma problemami w życiu prywatnym, z zaangażowaniem ratują życie i zdrowie pacjentów.

W tym odcinku

Nowy wciąż spotyka się z Zosią. Zaczyna planować nawet wspólne wakacje. Najpierw jednak czeka go trudna rozmowa z Maryną. Piosenkarka chce, by poznał jej rodziców. Zaaranżowała już spotkanie. Gabryś zdobywa się na odwagę, by wyznać jej prawdę. Kuba, choć zakończył romans z doktor Górską, staje się zazdrosny o jej bliskie relacje z Arturem. Góra nie rozumie, dlaczego kolega stał się wobec niego niemiły. Na właściwy trop naprowadza lekarza Sonia. Anna i Wiktor wciąż nie potrafią dojść do porozumienia. Ich konflikt ma wpływ na pracę całej stacji. Skłóceni małżonkowie muszą jechać razem na kolejną akcję. Robią wszystko, by uratować dzieci potrącone przez kierowcę, który zbiegł z miejsca wypadku. Na winnego natrafia ekipa Góry. Ratownicy widzą rozbite auto i sprawcę, który jest pod wpływem alkoholu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...