Zakochani po uszy (6/140)

telenowela Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Podczas kolacji u Piotra wszyscy wspominają wakacje nad jeziorem. Okazuje się, że mężczyzna później miał wypadek, którego konsekwencją była utrata pamięci. Sylwia stara się upokorzyć Asię.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie młodej pani weterynarz, Asi (Katarzyna Grabowska), która razem z przyjacielem Marcinem otwiera gabinet weterynaryjny. Jej życie prywatne legnie w gruzach, gdy przyłapuje swojego chłopaka na zdradzie. Los stawia jej jednak wkrótce na drodze przystojnego stomatologa, który bardzo jej kogoś przypomina...

W tym odcinku

Podczas kolacji u Piotra wszyscy wspominają wakacje, które spędzili nad jeziorem. Asia poznała wówczas mężczyznę i jego partnerkę. Niestety, później Piotr miał wypadek, przez co niewiele pamięta z tego okresu. Tymczasem Sylwia stara się upokorzyć Asię. Halina dowiaduje się, że Marcin i pani weterynarz udają parę. Prosi ją, by zakończyła mistyfikację. W ramach przeprosin Piotr zaprasza przyjaciół do aeroklubu na skoki spadochronowe. Mimo wątpliwości, Asia nie potrafi odmówić stomatologowi. Dzięki wspólnej wyprawie dawne uczucia odżywają.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...