Zakochani po uszy (4/140)

telenowela Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pani Jola grozi Halinie wyrzuceniem Asi z kamienicy. Tymczasem mała Iza podszywa się pod młodą weterynarz i zamieszcza na serwisie społecznościowym miłosne komentarze skierowane do Piotra.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie młodej pani weterynarz, Asi (Katarzyna Grabowska), która razem z przyjacielem Marcinem otwiera gabinet weterynaryjny. Jej życie prywatne legnie w gruzach, gdy przyłapuje swojego chłopaka na zdradzie. Los stawia jej jednak wkrótce na drodze przystojnego stomatologa, który bardzo jej kogoś przypomina...

W tym odcinku

Pani Jola grozi Halinie wyrzuceniem Asi z kamienicy. Mała Iza podszywa się pod młodą weterynarz i zamieszcza na serwisie społecznościowym miłosne komentarze skierowane do Piotra. Sylwia zauważa te wyznania. Przekonana, że autorką wiadomości jest jej rywalka, wszczyna kłótnię z Joanną. W czasie awantury do gabinetu przychodzi Patrycja, która przyprowadza swojego nowego pieska. Przestraszona Szelka lekko gryzie Sylwię. Wiki próbuje pomóc przyjaciółce. By wytłumaczyć Piotrowi ostatnie wydarzenia, posługuje się niewielkim kłamstwem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...