Leśniczówka (308)

telenowela Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Konrad zastaje w leśniczówce śpiącą Ingę. Siostra z ociąganiem przyznaje, że niepotrzebnie wtrąciła się w cudze sprawy. Wkrótce zjawia się Iwo. Tłumaczy, że łączył go z Laurą tylko przelotny flirt.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Po śmierci nestora rodu Ruszczyców jego córki, Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Maryna (Iwona Cichosz), próbują wieść normalne życie w tytułowej Leśniczówce. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Konrad zastaje w leśniczówce śpiącą Ingę. Zapytana o powody, dlaczego nie nocuje w ośrodku, siostra z ociąganiem przyznaje, że niepotrzebnie wtrąciła się w cudze sprawy. Wkrótce zjawia się Iwo. Tłumaczy, że łączył go z Laurą tylko przelotny flirt i dziewczyna na pewno nie jest w ciąży. Nastolatkowie postanawiają sprawdzić więc, dlaczego wymiotuje. Patrycja jest zaskoczona, gdy do laboratorium przychodzi kobieta w sprawie pracy. Tymczasem Bogdan spotyka się w Borowiku z Izdebską. Niestety niewiele dowiaduje się na temat Szymona. Janusz pokazuje Rożkowi umowę z Lidią. Dzwoni do Banach, by poinformować ją, że pieniądze zostały przelane na konto Ziołowego Raju. Kobieta proponuje, by uczcić to spotkaniem na polanie. Miłka odprowadza syna po pikniku. Próbuje mu wyjaśnić, dlaczego tak nagle go opuściła.

Występują

Zobacz także

Ładuję...