Teleman

Szpital | sezon 14 odc. 1013

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do doktora Roberta Szewczyka trafia student, który uległ obrażeniom podczas zabawy erotycznej. Dziewczyna oczekuje od niego seksu w szpitalu. Kiedy pacjent się nie zgadza, kończy ich związek.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Doktor Dominika Gajda i inni lekarze należący do zespołu pod kierunkiem doktora Piotra Wójtowicza nie tylko walczą tu o zdrowie i życie pacjentów, lecz również mierzą się z ich różnymi życiowymi problemami.

W tym odcinku

Do doktora Roberta Szewczyka trafia młody student z pogryzionym penisem. Dziewczyna zadała mu rany podczas zabawy erotycznej. Teraz oczekuje od niego seksu w szpitalu. Kiedy pacjent się nie zgadza, kończy ich związek. Porzuconego pociesza przyjaciel, który namawia go też, żeby zaprosił na randkę poznaną w szpitalu 20-latkę. Doktor Michał Morawski pomaga 60-latkowi po upadku ze ścianki wspinaczkowej. Mężczyzna oświadcza się partnerce na oddziale. Ukochana proponuje, żeby ze względów zdrowotnych przenieśli się nad morze, na co nie zgadza się jednak jego córka. Wymusza rezygnację z wyjazdu, okłamując ojca, że jest w ciąży.

Występują

Zobacz także

Ładuję...