Przyjaciółki | sezon 16 odc. 193

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Inga dowiaduje się, że po jej ucieczce sprzed ołtarza Maks spędził noc z Agatą. Zuza zabiera chłopców do Warszawy. Nie informuje o tym Jaśka. Byłe partnerki Artura chcą się spotkać z Patrycją.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Cztery koleżanki po raz kolejny udowodnią, jak potężna jest siła kobiecej przyjaźni. Zuza (Ania Sokołowska) rozpocznie karierę za granicą, a Inga (Małgorzata Socha) spróbuje znaleźć wymarzoną suknię ślubną. Tymczasem w życiu Patrycji pojawi się przystojny sąsiad, Artur (Paweł Małaszyński).

W tym odcinku

Inga dowiaduje się, że po jej ucieczce sprzed ołtarza Maks spędził noc z Agatą. Nie potrafi tego zaakceptować. Anka udziela pomocy prawnej doktorowi Biskupskiemu. Udaje jej się wygrać jego sprawę w sądzie. Czuje, że właśnie zrobiła kolejny krok na drodze do integracji z mieszkańcami wsi. Zuza zabiera chłopców do Warszawy. Nie informuje o swoich działaniach Jaśka. Czuje bowiem, że bardzo się oddaliła od dzieci, chce także zemścić się na mężu za to, że bez konsultacji z nią zabrał chłopców do Danii. Byłe partnerki Artura chcą się spotkać z Patrycją, by przekazać jej ważne informacje.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...