Na ratunek 112: Myśliwy (415)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Henryk zabiera syna do lasu, by nauczyć go strzelać. W okolicy spacerują Tomasz, Aleksandra oraz córka kobiety, Ewa. Nagle dziewczyna osuwa się na ziemię. Okazuje się, że jest poważnie ranna.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Henryk zabiera syna do lasu, by nauczyć go strzelać. Natomiast w okolicy spacerują Tomasz, Aleksandra oraz córka kobiety, Ewa. Nagle pada strzał i dziewczyna osuwa się na ziemię. Okazuje się, że jest poważnie ranna. Tomasz jest pewien, że jego pasierbica nie żyje. Wpada w furię i rzuca się na Henryka z pięściami. Przerażony mężczyzna salwuje się ucieczką. Tomasz rusza za nim. Na miejscu zjawia się policja. Funkcjonariusze rozpoczynają poszukiwania myśliwego i owładniętego morderczym szałem ojczyma niedoszłej ofiary. Istnieje bowiem ryzyko, że niepanujący nad nerwami mężczyzna zrobi krzywdę myśliwemu lub jego synowi.

Zobacz także

Ładuję...