Na ratunek 112: Porwanie (739)

serial paradokumentalny Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Studenci Paweł i Wioletta niebawem zostaną rodzicami. Dziewczyna boi się reakcji matki i ojca. Okazuje się, że słusznie - para wpada we wściekłość i zarzuca Pawłowi, że zmarnował życie ich jedynaczce.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W programie poznajemy historie, które mogą się przydarzyć każdemu z nas. Losy bohaterów często zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem alarmowym 112. To właśni ci anonimowi ludzie nawiązują pierwszy kontakt z poszkodowanymi i instruują ich samych albo ich bliskich przez telefon. Sytuacje, z którymi muszą się zmierzyć operatorzy, często balansują na granicy życia i śmierci.

W tym odcinku

Studenci Paweł i Wioletta niebawem zostaną rodzicami. Dziewczyna nie planowała tej ciąży i bardzo się boi reakcji swoich rodziców. Okazuje się, że słusznie - para wpada we wściekłość i zarzuca Pawłowi, że zmarnował życie ich jedynaczce. Niedoszły zięć nie zgadza się na aborcję. Rodzice Wioletty chcą wyrzucić chłopaka z domu. Dzwonią pod numer alarmowy 112, by wezwać policję. Zakochani uciekają z domu rozjuszonych rodziców Wioletty.

Zobacz także

Ładuję...