Na sygnale: Do utraty tchu (278)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Kuba, który ujawnił, że poseł Głowacki spowodował wypadek, prowadząc pod wpływem alkoholu, boi się jego zemsty. Sądzi, że może wkrótce stracić pracę. Do ekipy z Leśnej Góry dołącza Basia, żona Adama.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy ekipy ratunkowej ze stacji pogotowia w Leśnej Górze. Góra, Banach i Reiter oraz ich podwładni zmierzą się z kolejnymi medycznymi wyzwaniami. W każdym odcinku widzowie będą świadkami trudnych i wymagających błyskawicznego działania interwencji, poznają również życie prywatne członków personelu medycznego.

W tym odcinku

Kuba, który ujawnił, że poseł Głowacki spowodował wypadek, prowadząc pod wpływem alkoholu, boi się jego zemsty. Sądzi, że może wkrótce stracić pracę. Tymczasem do ekipy z Leśnej Góry dołącza Basia Wszołek (Anna Wysocka-Jaworska), żona Adama, która skończyła właśnie kurs pielęgniarstwa ratunkowego. Koledzy przyjmują ją bardzo ciepło. Podczas pierwszego dyżuru nowa pracownica trafia do zespołu Wiktora. Pomaga chłopakowi, któremu w ręce wybuchła petarda. Anna, Piotr i Nowy jadą do pacjenta, który przebywa na kwarantannie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...