Święty (50)

serial komediowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Miłosz tłumaczy bandytom opóźnienie w przerzuceniu diamentów do Rosji. Zdenerwowani komplikacjami porywacze podejmują pewne działania. Magda wpada na trop jednego z nich i zawiadamia Żbikowskiego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski) odchodzi ze służby w policji. Zostaje sołtysem Uroczyska, w którym prowadzi bar. Pomaga mieszkańcom miejscowości, w której nieoficjalne rządy sprawuje wpływowy biznesmen Kordas (Michał Milowicz). Wykorzystuje doświadczenie nabyte w policji w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek i lokalnych intryg.

W tym odcinku

Miłosz tłumaczy bandytom opóźnienie w przerzuceniu diamentów do Rosji. Zdenerwowani komplikacjami porywacze podejmują pewne działania. Magda wpada na trop jednego z nich i zawiadamia o tym Żbikowskiego. Do Michała przychodzi Kiliński z przełomowym znaleziskiem. Kucharz przekonuje go, że najlepiej oceni je Białach. Porywacze chcą nagrać filmik, który ma zmotywować Kordasa do przyspieszenia przemytu. Sara i Luiza wpadają na ryzykowny pomysł. Planują dać znać biznesmenowi, że jeden z porywaczy jest blisko niego. Na plebanię wraca matka Antosi. Ksiądz i Jola są zbici z tropu wieściami, które przynosi. Zdruzgotany Lucjan idzie do baru i topi smutki w alkoholu. Trafia tam na spotkanie Klubu Kawalera. Organista postanawia wstąpić w jego szeregi.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...