Szpital | sezon 14 odc. 967

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Doktor Anna Nowicka pomaga 35-letniej krawcowej, która uciekała przed szefem i spadła ze schodów. Przełożony ją molestuje. Samotna matka obawia się, że jeśli mu się postawi, straci środki do życia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Doktor Dominika Gajda i inni lekarze należący do zespołu pod kierunkiem doktora Piotra Wójtowicza nie tylko walczą tu o zdrowie i życie pacjentów, lecz również mierzą się z ich różnymi życiowymi problemami.

W tym odcinku

Do doktora Michała Morawskiego trafia 18-latek, który dla zabawy został przywiązany do drzewa folią streczową przez grupę popularnych uczniów. Koledzy dręczą go z powodu opinii kujona. Zakochał się w partnerce szkolnego gwiazdora, a ona odwzajemnia to uczucie, a jednocześnie nie zamierza zrywać z obecnym chłopakiem, ponieważ nie chce stracić sławy. 16-latek jest zazdrosny o pacjenta, więc namawia ukochaną, by zrobiła mu przykry żart. Doktor Anna Nowicka pomaga 35-letniej krawcowej, która uciekała przed szefem i spadła ze schodów. Przełożony ją molestuje. Samotna matka obawia się, że jeśli mu się postawi, straci pracę oraz środki do życia. Pracodawca przychodzi do szpitala. Zastrasza krawcową. Widząc, co się dzieje, doktor Nowicka namawia pacjentkę, żeby zawiadomiła policję.

Występują

Zobacz także

Ładuję...