Szpital | sezon 14 odc. 966

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dr Nowicka zajmuje się 8-latką, która spadła ze schodów. Dotąd wychowywała ją babcia, dopiero od niedawna mieszka z mamą. Kobieta nie interesowała się córką, a teraz próbuje nadrobić stracony czas.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Doktor Dominika Gajda i inni lekarze należący do zespołu pod kierunkiem doktora Piotra Wójtowicza nie tylko walczą tu o zdrowie i życie pacjentów, lecz również mierzą się z ich różnymi życiowymi problemami.

W tym odcinku

Doktor Anna Nowicka zajmuje się 8-latką, która spadła ze schodów podczas ucieczki z domu. Dotąd wychowywała ją babcia, dopiero od niedawna mieszka z mamą. Kobieta, która przez lata nie interesowała się córką, teraz próbuje nadrobić stracony czas. Dziecko lubi przebywać z rodzicielką, ale tęskni za dotychczasową opiekunką, więc zamierza do niej wrócić. Nie rozumiejąc, że mała pacjentka najpierw musi lepiej ją poznać, matka postanawia razem z nią opuścić Kraków. Do doktora Roberta Szewczyka trafia nastolatek z rozbitym nosem. Realizuje niebezpieczne wyzwania, po czym nagrywa swoje wyczyny i wrzuca je do internetu. Jego kanał wideo zyskuje coraz większą popularność, a chłopak zarabia na reklamach. Ojciec jest dumny, ale matka - bojąc się o syna - robi wszystko, żeby ograniczyć działalność 16-latka w sieci. On nie słucha dobrych rad. Postanawia nagrać kolejny filmik w szpitalu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...