Święty (45)

serial komediowy Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Kordas, wspierany przez Miłosza, usiłuje odzyskać Luizę. Dostaje jednak ostrzeżenie, aby nie mówić policji o całej sprawie. Biznesmen domyśla się, kto stoi za porwaniem jego córki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski) odchodzi ze służby w policji. Zostaje sołtysem Uroczyska, w którym prowadzi bar. Pomaga mieszkańcom miejscowości, w której nieoficjalne rządy sprawuje wpływowy biznesmen Kordas (Michał Milowicz). Wykorzystuje doświadczenie nabyte w policji w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek i lokalnych intryg.

W tym odcinku

Kordas wspierany przez Miłosza usiłuje odzyskać Luizę. Dostaje jednak ostrzeżenie, aby nie mówić policji o całej sprawie. Biznesmen domyśla się, kto stoi za porwaniem jego córki. Wkrótce odbiera telefon od Luizy, która błaga go o pomoc, a przed domem znajduje tajemniczy pakunek. Tomek niespodziewanie pojawia się w rodzinnym domu i obdarowuje bliskich drogimi prezentami. Nina jest rozczarowana jego nonszalancją. Chłopak jest zazdrosny o jej relację z Michałem. Jolantę zasmuca nieudana impreza dla koleżanek. Rozważa rezygnację ze studiów. Ksiądz i Lucjan starają się podnieść ją na duchu. Na plebanii pojawia się Michalina, która oznajmia, że ma z Lucjanem dziecko.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...