Święty (43)

serial komediowy Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Na plebanii zjawiają się nadzy Fabio i Julia. Lucjan i Jolanta pozwalają im przebrać się w ich ubrania. Czarna martwi się o mamę. Prosi Białacha, by porozmawiał z Włochem o jego miłosnych intrygach.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski) odchodzi ze służby w policji. Zostaje sołtysem Uroczyska, w którym prowadzi bar. Pomaga mieszkańcom miejscowości, w której nieoficjalne rządy sprawuje wpływowy biznesmen Kordas (Michał Milowicz). Wykorzystuje doświadczenie nabyte w policji w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek i lokalnych intryg.

W tym odcinku

Na plebanii niespodziewanie zjawiają się nadzy Fabio i Julia. Lucjan oraz Jolanta pozwalają im przebrać się w ich ubrania. Czarna martwi się o mamę. Prosi Białacha, by porozmawiał z Włochem o jego miłosnych intrygach. Gospodyni przygotowuje małe przyjęcie dla koleżanek z kursu przygotowawczego na studia. Sara relacjonuje Kordasowi swoje obserwacje. Luiza odkrywa, że Miłosz ma przed nią tajemnice. Wzruszona Janka przychodzi osobiście podziękować sołtysowi za pomoc w uzyskaniu opieki psychologicznej dla męża. Żbikowski trafia na trop roznegliżowanej pary i postanawia ukarać nudystów najsurowszym mandatem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...