Komisarz Alex 12: Cios w serce (151)

serial kryminalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W parku zostaje pchnięta nożem młoda kobieta. Górski podejrzewa, że sprawcą zbrodni jest mąż ofiary. Był na miejscu zdarzenia i miał motyw - żona wdała się w romans z byłym policjantem, Mariuszem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja losów niezawodnego duetu policyjnego - komisarza Piotra Górskiego (Krystian Wieczorek) i jego czworonożnego przyjaciela, owczarka Aleksa.

W tym odcinku

W parku zostaje pchnięta nożem młoda kobieta. Górski podejrzewa, że sprawcą zbrodni jest mąż ofiary. Był na miejscu zdarzenia i miał motyw - żona wdała się w romans z byłym policjantem, Mariuszem Tkaczem (Tomasz Borkowski). Mężczyzna odpiera zarzuty, twierdząc, że tego dnia został uderzony w tył głowy i zamknięty w bagażniku własnego samochodu. Uratować go mieli dziewczyna wracająca z koncertu i młody biegacz. Ekipa Górskiego przesłuchuje Tkacza. Wtem zamaskowany mężczyzna wpada do domu zeznającego i próbuje zaatakować jego żonę. Alex płoszy napastnika. Świadkiem zdarzenia w parku był także były policjant, Łukasz Ulbrycht (Michał Rolnicki). Po śmierci ukochanej mężczyzna zacząć cierpieć na zaburzenia psychiczne. Jego dziewczynę, która niegdyś należała do gangu, podczas jednej z akcji zastrzelił Tkaczyk. Od tego momentu Ulbrycht planuje krwawą zemstę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...