Komisarz Alex 12: Fatalny przypadek (149)

serial kryminalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W wypadku ginie Lena Kubicz. Policjanci szybko ustalają, że w rzeczywistości doszło do zabójstwa. Ktoś bowiem uszkodził hamulce w aucie denatki. Córka Kubicz wyjawia śledczym rodzinne sekrety.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja losów niezawodnego duetu policyjnego - komisarza Piotra Górskiego (Krystian Wieczorek) i jego czworonożnego przyjaciela, owczarka Aleksa.

W tym odcinku

W wypadku drogowym ginie Lena Kubicz (Katarzyna Tlałka). Policjanci szybko ustalają, że w rzeczywistości doszło do zabójstwa. Ktoś bowiem uszkodził hamulce w aucie denatki. W mieszkaniu ofiary Gutek i Marta zastają jedynie jej córkę Ewę. Kobieta wyjawia śledczym, że właśnie rozpadał się związek matki z ojczymem, Robertem Kubiczem (Wenanty Nosul). Wkrótce wychodzi na jaw, że córki Kubicza były zazdrosne o macochę. Mężczyzna ustanowił zmarłą żonę dziedziczką jego majątku. To ona miała przejąć większość fortuny. Sprawa nabiera tempa, gdy okazuje się, że Lena Kubicz wdała się w romans. Motyw miał zarówno zdradzany mąż, zazdrosne o testament jego córki oraz kochanek ofiary.

Występują

Twórcy

Ładuję...