Teleman

Rodzina zastępcza | sezon 1 odc. 14: Testy parapsychologiczne

serial komediowy Polska 1999  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Kwiatkowscy cieszą się spokojną sobotą. Sielankę przerywa pojawienie się pani psycholog, która poddaje rodzinę testom na wykrywanie patologii. Rezultaty są wstrząsające.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Anka Kwiatkowska, dobroduszna kobieta o artystycznej duszy i jej mąż, rozsądny inżynier Jacek, wychowują dwójkę własnych dzieci - ośmioletniego Filipa i siedemnastoletnią Majkę - oraz trójkę przygarniętych z domu dziecka pociech. Kolejne dni przynoszą bohaterom nowe niespodzianki, często niezwykle zabawne. Każdy kolejny odcinek to zamknięta fabularna historia o tarapatach, problemach i radościach kochającej się rodziny.

W tym odcinku

Kwiatkowscy w spokoju delektują się spokojną sobotą. Odpoczywają i oddają się drobnym domowym zajęciom. Sielankę przerywa pojawienie się pewnej pani psycholog. Kobieta poddaje całą rodzinę testom, mającym na celu wykrycie patologii. Jej badania przynoszą wstrząsające rezultaty i ujawniają ciemne zakamarki podświadomości wszystkich członków rodziny. Dodatkowe zamieszanie wprowadza nauczycielka Filipa, która bardzo przejęła się przepowiednią Elizy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...