Ślad: Rodzinne sprawy (59)

serial kryminalny Polska 2019  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Monika zostaje znaleziona martwa w mieszkaniu. O zabójstwo podejrzany jest jej kochanek. Szwagier kobiety ginie w dziwnych okolicznościach. Okazuje się, że w obu sprawach miała udział jego córka.

Oglądaj w telewizji

Pon 26.02 3:25
Polsat Serialelogo
Wt 27.02 0:00
Polsat Serialelogo

Opis

Serial opowiada o pracy funkcjonariuszy Centralnego Wydziału Śledczego (CWŚ), którzy zajmują się najbardziej skomplikowanymi kryminalnymi zagadkami. Na czele grupy stoi podinspektor Renata Różańska (Anita Jancia). Jej zastępcą jest nadkomisarz Rafał Walczak (Mariusz Jakus), z którym kobieta często popada w konflikty. Do zespołu należą także m.in.: lekarz medycyny sądowej Anna Szpunar (Aleksandra Hamkało) oraz analityk Artur Kotowicz "KOT" (Cezary Łukaszewicz).

W tym odcinku

Monika Wróblewska zostaje znaleziona martwa w mieszkaniu. O zabójstwo podejrzany jest jej kochanek Jakub Szwedowski. Szwagier kobiety ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Okazuje się, że w obu sprawach maczała palce jego córka Karolina. Dziewczyna jest w posiadaniu należących do zabitej ciotki kosztowności. Nie chce tylko wskazać miejsca ich ukrycia.

Występują

Zobacz także

Ładuję...