Ślad: Syn gangstera (83)

serial kryminalny Polska 2019  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Oddział policji zajmujący się przestępczością zorganizowaną zatrzymuje Tymona, studenta AWF-u. Jego ojcem jest Józef Kubasiński, szef grupy przestępczej specjalizującej się przemycie narkotyków.

Oglądaj w telewizji

Nd 10.07 1:25
Polsat Serialelogo

Opis

Serial opowiada o pracy funkcjonariuszy Centralnego Wydziału Śledczego (CWŚ), którzy zajmują się najbardziej skomplikowanymi kryminalnymi zagadkami. Na czele grupy stoi podinspektor Renata Różańska (Anita Jancia). Jej zastępcą jest nadkomisarz Rafał Walczak (Mariusz Jakus), z którym kobieta często popada w konflikty. Do zespołu należą także m.in.: lekarz medycyny sądowej Anna Szpunar (Aleksandra Hamkało) oraz analityk Artur Kotowicz "KOT" (Cezary Łukaszewicz).

W tym odcinku

Oddział policji zajmujący się przestępczością zorganizowaną zatrzymuje Tymona Kubasińskiego, 23-letniego studenta AWF-u i dobrze zapowiadającego się karatekę. Jego ojcem jest Józef Kubasiński, pseudonim "Kuba", szef zorganizowanej grupy przestępczej specjalizującej się przemycie narkotyków. Gangster długo rządził przestępczym podziemiem, w końcu jednak trafił za kratki. Przepadł wówczas jego majątek, który został zajęty przez Skarb Państwa. Tymon od pięciu lat mieszkał sam i wiódł skromne życie. Jednak policja podejrzewa, że była to tylko przykrywka. Żeby zdobyć gotówkę, chłopak miał zaplanować zabójstwo babci swojej dziewczyny, pani Leokadii. Kobieta zapisała wnuczce w testamencie starą willę, jednak dziewczyna miała ją otrzymać dopiero po śmierci babki. Tymon zaprzecza tym pogłoskom, jednak policja trafia na tropy, które stawiają chłopaka w złym świetle.

Występują

Zobacz także

Ładuję...