Znaki 2 (5)

serial kryminalny Polska 2020  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Nad jeziorem zostaje znaleziony rower Kasi, jednak nie wiadomo, gdzie dziewczynka się znajduje. Agata, którą zaatakowali konkurencyjni dilerzy, trafia do szpitala. Odwiedza ją prokurator.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W miejscowości Sowie Doły w Górach Sowich, w niewyjaśnionych okolicznościach giną ludzie. Wśród nich jest córka komisarza Michała Treli (Andrzej Konopka). Poszukiwania zaginionych nie ustają, jednak śledztwo wciąż napotyka trudności i zbacza na boczne tory.

W tym odcinku

Nad jeziorem w lesie zostaje znaleziony rower Kasi, jednak nie wiadomo, gdzie dziewczynka się znajduje. Agata, którą zaatakowali konkurencyjni dilerzy, trafia do szpitala. Odwiedza ją prokurator. Proponuje układ - zmniejszenie kary w zamian za wydanie dostawcy narkotyków. U burmistrza Antoniego Paszke zjawia się Jonasz i składa mu propozycję związaną ze zbliżającymi się wyborami. Na plebanię przychodzi Feliks. Oferuje księdzu, że zostanie jego przewodnikiem w pieszych wędrówkach po okolicy. Tymczasem poszukiwania Kasi prowadzą do kolejnego makabrycznego odkrycia.

Występują

Twórcy

Ładuję...