Ślad: Nadgryziona reszka (70)

serial kryminalny Polska 2019  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Biznesmen zostaje utopiony w wannie. Sprawca zbrodni przebiera się w ubranie ofiary i na oczach przechodniów skacze z mostu, udając samobójstwo. Okazuje się, że mieszkanie denata okradziono.

Oglądaj w telewizji

So 24.02 4:00
Polsat Filmlogo
Nd 25.02 2:35
Polsat Filmlogo
Pt 1.03 2:00
Polsat Serialelogo
Pt 1.03 2:10
Polsat Filmlogo
Pt 1.03 21:00
Polsat Serialelogo

Opis

Serial opowiada o pracy funkcjonariuszy Centralnego Wydziału Śledczego (CWŚ), którzy zajmują się najbardziej skomplikowanymi kryminalnymi zagadkami. Na czele grupy stoi podinspektor Renata Różańska (Anita Jancia). Jej zastępcą jest nadkomisarz Rafał Walczak (Mariusz Jakus), z którym kobieta często popada w konflikty. Do zespołu należą także m.in.: lekarz medycyny sądowej Anna Szpunar (Aleksandra Hamkało) oraz analityk Artur Kotowicz "KOT" (Cezary Łukaszewicz).

W tym odcinku

Biznesmen Michał Pałasz zostaje utopiony w wannie. Po dokonaniu zabójstwa sprawca przebiera się w ubranie ofiary i na oczach przechodniów skacze z mostu, udając samobójstwo. Okazuje się, że mieszkanie denata okradziono. Zniknęły monety kolekcjonerskie o wartości ponad 100 tysięcy złotych. Głównymi podejrzanymi stają się siostra Pałasza i jej kolega. Monety interesowały również Grzegorza Bukowskiego - eksperta i handlarza numizmatami.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...