Znaki 2 (2)

serial kryminalny Polska 2020  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Do Sowich Dołów wraca Nina. Dziewczyna jest w złej kondycji psychicznej. Tymczasem burmistrz odwiedza Bławatską. Zastaje u niej małą dziewczynkę. Kobieta twierdzi, że to jej córka, Laura.

Oglądaj w telewizji

Pt 8.12 23:00
AXN Blacklogo
Nd 10.12 23:35
AXN Blacklogo
Pon 11.12 1:35
AXN Blacklogo
Pon 11.12 3:40
AXN Blacklogo

Opis

W miejscowości Sowie Doły w Górach Sowich, w niewyjaśnionych okolicznościach giną ludzie. Wśród nich jest córka komisarza Michała Treli (Andrzej Konopka). Poszukiwania zaginionych nie ustają, jednak śledztwo wciąż napotyka trudności i zbacza na boczne tory.

W tym odcinku

Do Sowich Dołów wraca Nina. Dziewczyna jest w złej kondycji psychicznej, co objawia się m.in. zanikiem mowy. Tymczasem burmistrz odwiedza Bławatską. Zastaje u niej małą dziewczynkę. Kobieta twierdzi, że to jej córka, Laura. Tajemniczy przedstawiciel amerykańskiego przedsiębiorstwa zamierza wesprzeć kampanię przedwyborczą Błażeja Nieradki. U Piotrowskiego pojawia się policja. Dopiero wówczas mężczyzna, że zdaje sobie sprawę, że jego córki Kasi nie ma w domu od trzech dni. Patrol jednocześnie prowadzi poszukiwania rodziców dziecka, którym opiekuje się Bławatska.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...