Lombard. Życie pod zastaw 6 (287)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Młoda absolwentka Akademii Muzycznej, Elwira, mieszka z babcią Walerią, która zajmowała się jej wychowaniem. Barbara, matka dziewczyny, porzuciła ją przed laty i wyjechała z kraju. Pewnego dnia wraca.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) jest właścicielem dobrze prosperującego lombardu. Zarówno on, jak i jego pracownicy często mają do czynienia z klientami w różnych, niekiedy ekstremalnych, sytuacjach życiowych. Do zakładu przychodzą ludzie będący w potrzebie. Sprzedają lub zastawiają niekiedy dziwne rzeczy, aby zdobyć pieniądze, które pomogą im wydostać się z tarapatów lub - wręcz przeciwnie - spełnić największe marzenie. W lombardzie zjawiają się także osoby, które nie mają uczciwych zamiarów, a nawet stróże prawa w poszukiwaniu sprawiedliwości. Przygody klientów Barskiego czasami są zabawne, a czasem wzruszające, a każdy z nich przychodzi do zakładu z nieoczywistą historią.

W tym odcinku

Młoda absolwentka Akademii Muzycznej, Elwira, mieszka z babcią Walerią, która zajmowała się jej wychowaniem. Barbara, matka dziewczyny, porzuciła ją bowiem przed laty i wyjechała z kraju. Pewnego dnia wraca i prosi o wybaczenie matkę i córkę. Tymczasem Kazimierz jest niezadowolony, ponieważ ktoś bez pytania o zgodę pozostawił kampera przed lombardem. Mariusz i Benia chcą porozmawiać z właścicielką pojazdu i dać jej do zrozumienia, że nie jest to najlepsze miejsce do parkowania. Kobieta wyjaśnia im, że po prostu czekała na otwarcie punktu skupu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...