Ślad: W parku miejskim (56)

serial kryminalny Polska 2019  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

W Kątach grasuje seryjny morderca. Pewnego dnia ginie także lokalny policjant. Śledczy znajdują na miejscu zbrodni trop prowadzący do Artura Mirskiego. Okazuje się, że jedną z ofiar była jego córka.

Oglądaj w telewizji

So 1.10 2:55
Polsat Filmlogo
Śr 5.10 2:30
Polsat Serialelogo
Czw 6.10 4:00
Polsat Filmlogo

Opis

Serial opowiada o pracy funkcjonariuszy Centralnego Wydziału Śledczego (CWŚ), którzy zajmują się najbardziej skomplikowanymi kryminalnymi zagadkami. Na czele grupy stoi podinspektor Renata Różańska (Anita Jancia). Jej zastępcą jest nadkomisarz Rafał Walczak (Mariusz Jakus), z którym kobieta często popada w konflikty. Do zespołu należą także m.in.: lekarz medycyny sądowej Anna Szpunar (Aleksandra Hamkało) oraz analityk Artur Kotowicz "KOT" (Cezary Łukaszewicz).

W tym odcinku

W Kątach grasuje seryjny morderca uczennic. Pewnego dnia ginie także lokalny policjant. Śledczy znajdują na miejscu zbrodni trop prowadzący do Artura Mirskiego, za którym rusza pościg. Okazuje się, że jedną z ofiar była jego córka. Wkrótce zostaje zamordowana była żona poszukiwanego mężczyzny, a jej przyjaciel odnosi rany. Wściekli mieszkańcy miasta chcą wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. Niebawem okazuje się jednak, że Mirski nie mógł popełnić zarzucanych mu czynów. Detektywi muszą przekierować śledztwo w inną stronę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...