Przyjaciółki | sezon 15 odc. 176

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ludmiła ingeruje w życie rodzinne Julki. Postanawia także przejąć kontrolę nad karierą Antka. Patrycja pożycza akt zgonu Wiki od jej byłego męża. Dokument jest potrzebny w procesie adopcyjnym.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy czterech przyjaciółek: Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer), Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska) i Patrycji (Joanna Liszowska).

W tym odcinku

Ludmiła krytykuje Julkę i zaczyna ingerować w życie rodzinne dziewczyny. Postanawia także przejąć kontrolę nad karierą Antka i wysyła stosowne maile do jego współpracowników. Poirytowana Julka postanawia rozmówić się z teściową. Patrycja pożycza akt zgonu Wiki od jej byłego męża. Dokument ten jest jej potrzebny w procesie adopcyjnym. Przypadkowo staje się świadkiem rodzinnej awantury. Tomek prosi Ankę o radę w sprawie klienta swojej kancelarii. Postanawia wykorzystać spotkanie z kobietą także do celów osobistych. Zamawia do biura wykwintny obiad i częstuje nim zaskoczoną Ankę. Dorota jest coraz bardziej oczarowana Sławkiem. Kobiecie imponuje jego zaradność i bezpretensjonalność. Wydaje się, że mężczyzna odwzajemnia jej zainteresowanie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...