I kto tu rządzi? | odc. 42: Seks kampania

serial komediowy Polska 2008  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marta, Kamil i Barbara grają w scrabble, gdy Tomek i Agata wracają z wywiadówki w szkole. Aldona próbowała oczernić Tomka mówiąc, że związał się on z Agatą i mieszka z nią bez ślubu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie byłego piłkarza pierwszoligowego klubu, który dla dobra córki przyjął posadę gosposi. W tej nietypowej dla siebie roli Bogusław Linda. Partneruje mu Małgorzata Foremniak.

W tym odcinku

Marta, Kamil i Barbara grają w scrabble, gdy Tomek i Agata wracają z wywiadówki w szkole. Czajka jest zły, ponieważ Agata bez jego zgody zgłosiła jego kandydaturę na przewodniczącego komitetu rodzicielskiego. Jego konkurentką jest Aldona Lupa. Oboje rozpoczynają kampanię wyborczą - rozmawiają z wyborcami, rozdają swoje ulotki i agitują na terenie szkoły. Biorą udział w spotkaniu z rodzicami. Aldona próbuje oczernić Tomka w ich oczach, mówiąc, że związał się on z Agatą i mieszka z nią bez ślubu, przeciwstawiając się ogólnie przyjętym normom. Czajka zaprzecza, ale zostaje poddany szczegółowemu przesłuchaniu. Agata, próbując mu pomóc, jeszcze pogarsza sytuację. Sądzą, że przegrali. Barbara podpowiada im jednak, by w odwecie ujawnili prawdę o romansach Aldony. Agata początkowo nie ma zamiaru słuchać rad matki. Zmienia jednak zdanie, gdy okazuje się, że Kamil i Marta również zaangażowali się w tę batalię, broniąc honoru rodziców.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...