Kuchenne rewolucje: Gryfów Śląski, restauracja Magnolia (2)

program rozrywkowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Magda Gessler gości w restauracji Magnolia w Gryfowie Śląskim, którą prowadzą Grażyna z córką Magdą. Biznes nie przynosi zysków. Magda Gessler szuka przyczyn i wprowadza zmiany.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Magda Gessler przyjmuje zaproszenia kolejnych właścicieli lokali gastronomicznych w Polsce, którzy potrzebują pomocy. Odwiedza restauracje wymagające zmian i przejmuje w nich obowiązki szefa. Wykorzystuje swoje doświadczenie w branży i niezawodną intuicję. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nową kartę, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Goście ocenią efekty metamorfozy lokalu. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment okazał się sukcesem.

Prowadząca gości w restauracji Magnolia w Gryfowie Śląskim, którą prowadzą Grażyna i jej córka Magda. W budynku po starej oborze kobiety postanowiły stworzyć klimatyczną knajpkę. Nowy biznes pochłonął ich wszystkie oszczędności i nie przyniósł zysków. Magda Gessler szuka przyczyn kryzysu i wprowadza zmiany, które sprawią, że lokal stanie się atrakcyjny dla klientów.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...