Reporterzy. Z życia wzięte: Powrót (13)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Dominika wychowuje kilkuletniego syna. Dowiaduje się, że jej agresywny konkubent niebawem wyjdzie z więzienia. Nie ma wątpliwości, że będzie wobec niej stosował przemoc. Prosi o pomoc dziennikarzy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Andrzej Kaczorowski (Tadeusz Chudecki) jest szefem w niewielkiej redakcji portalu informacyjnego "Puls dnia" w Barczynie. Jego największym marzeniem jest podniesienie rangi portalu. Każdego dnia więc dopinguje swoich pracowników do działania. Wychodzi z założenia, że ciekawe tematy są na wyciągnięcie ręki, o ile tylko szuka się ich z determinacją. Zmotywowani reporterzy starają się mieć zatem na baczności i uważnie śledzą lokalne wydarzenia. Często natrafiają na emocjonujące ludzkie opowieści, poznają mroczne tajemnice, wchodzą w środek konfliktu. Na warsztat biorą zarówno poważne tematy, jak i takie, które można potraktować z przymrużeniem oka. Na drodze do sukcesu stoi dziennikarzom dawny kolega Kaczorowskiego, a obecnie jego najzacieklejszy wróg, biznesmen Leszek Rembicki (Piotr Cyrwus), który robi wszystko, co w jego mocy, by zaszkodzić portalowi.

W tym odcinku

Dominika jest mamą kilkuletniego Maksia. Pewnego dnia dowiaduje się, że jej agresywny konkubent Garu niebawem wychodzi z więzienia. Kobieta nie ma wątpliwości, że ponownie padnie ofiarą przemocy z jego strony. Postanawia poprosić o pomoc dziennikarzy. Maks wpada na pomysł zorganizowania prowokacji. Miłosz próbuje odczytać awizo, jednak bez skutku. Także jego koledzy z pracy oraz zaproszony grafolog ma z tym problem. Pismo udaje się odczytać dopiero farmaceutce. Sylwia postanawia napisać ironiczny artykuł, który sprawia, że w redakcji pojawia się listonosz, odpowiedzialny za zamieszanie. Kalina organizuje w mieszkaniu spotkanie znajomych, które tak jak ona były kiedyś zatrudnione w klubie "Kuźnia imprez".

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...